0

Ara

Faaliyetine, 1994 yılında Bilal Halı Mağazaları adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 2003 yılında LEYDİ ÇARŞI olarak perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. 1994 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugün 8 mağazamızla İstanbul’da hizmet vermeye devam etmekteyiz.

1994 yılında sadece halı satışı yapan firmamız bugün cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı ve mobilya ana gruplarından oluşan binlerce çeşit ürün gamı sunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlarla, geçmişten aldığımız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla LEYDİ ÇARŞI olarak Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni mağazalarımızla büyümemizi sürdüreceğiz.

MİSYONUMUZ

“Önce Müşteri” anlayışıyla en kaliteli ürünleri, uygun ödeme koşullarıyla satarak ürünümüzün her kullanım aşamasında müşterilerimizin yanında olmak.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin örnek gösterilen alışveriş merkezi olmak. Perakende sektöründe bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri en kolay şekilde müşterilerimizin hizmetine sunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin sadakatini her zaman önde tutarak, kaliteli ürünleri uygun koşullarla sunarken güler yüzlü hizmet anlayışımızdan ödün vermemek…

Başa dön
Ürün sepetinize eklendi